Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

All the Sins (2019) me Titra Shqip: 1x2

Bringer of Misfortune

Ndërsa banorët e qytetit kërkojnë për një baba të zhdukur, problemet personale fillojnë të pengojnë punën e detektivëve dhe turbullojnë vizionin e tyre.

All the Sins: 1×2 me Titra Shqip
Apr. 05, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x