Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

All the Sins (2019) me Titra Shqip: 2x5

Last Rites

Arrestohet mercenari dhe protestojnë gratë e mijëvjeçarit. Banorët e Varjakkës janë të shqetësuar për fundin e botës. Aaro miqësohet me dhunuesin e tij. Ritola bën një gabim të pakthyeshëm.

All the Sins: 2×5 me Titra Shqip
Oct. 22, 2020
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x