Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

All the Sins (2019) me Titra Shqip: 3x5

Patricide

Rezultati i testit të ADN-së përzien sërish kuvertën. Presioni mbi Laurin po rritet dhe Ritola nuk po ndihmon. Deputeti i ngacmuar nga Aaro nis kundërsulmin. Meeri befason Ritolën dhe emocionet e pushtojnë.

Jan. 08, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x