Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 115 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.yt

Battlestar Galactica (2003) me Titra Shqip: 1x1

Part 1

Në një pjesë të largët të galaktikës shtrihen Dymbëdhjetë Kolonitë e Njeriut, një qytetërim që ka qenë në paqe për rreth dyzet vjet me një perandori makinash, Cylons, të cilët u krijuan breza më parë si drone punëtorë për njerëzimin, por u bënë të pavarur, u ngritën. në rebelim dhe nisën luftën kundër zotërinjve të tyre.

Battlestar Galactica: 1×1 me Titra Shqip
Battlestar Galactica: 1×1 me Titra Shqip
Battlestar Galactica: 1×1 me Titra Shqip
Dec. 08, 2003
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x