Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 175 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com

Citadel (2023) me Titra Shqip: 1x2

Spies Appear In Night Time

Kyle dhe Bernard udhëtojnë për në qytetin e Nju Jorkut për të vjedhur çështjen e Citadel X nga selia e Manticore para se të jetë tepër vonë. Më vonë, Kyle mëson se një figurë nga e kaluara e tij është ende gjallë dhe rrezikon gjithçka për t’i gjetur.

Citadel: 1×2 me Titra Shqip
Citadel: 1×2 me Titra Shqip
Citadel: 1×2 me Titra Shqip
Citadel: 1×2 me Titra Shqip
Citadel: 1×2 me Titra Shqip
Citadel: 1×2 me Titra Shqip
Apr. 27, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x