Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com

Dafne and the Rest (2021) me Titra Shqip: 1x7

Episode 7

Kur familja e tij vjen në qytet, César detyrohet të ndajë një dhomë me Dafne-n dhe të përballet me bombën që ajo hodhi në miqësinë e tyre.

Dafne and the Rest: 1×7 me Titra Shqip
Dec. 05, 2021
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x