Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Django (2023) me Titra Shqip: 1x8

Tobacco Tin

Xhango dhe Xhoni nisin një mision të rrezikshëm shpëtimi në kërkim të Sarës, i cili çon në një betejë të dhunshme dhe e detyron Xhangon të përballet me të kaluarën e tij të errët.

Django: 1×8 me Titra Shqip
Django: 1×8 me Titra Shqip
Mar. 06, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x