Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 149 Shikime Raporto Problem

  • Server 1do0od.com

Echo 3 (2022) me Titra Shqip: 1x4

Upriver

Bambi humbet gjurmët e guerilës dhe njihet sërish me uiski. Princi shërohet nga plagët e tij dhe fillon ta lërë rrëmujën pas tij.

Echo 3: 1×4 me Titra Shqip
Dec. 01, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x