Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 175 Shikime Raporto Problem

  • Server 1doods.pro

Foundation (2021) me Titra Shqip: 2x1

In Seldon's Shadow

Hari e gjen veten të bllokuar në një burg misterioz. Një atentat e lë ditën të tronditur. Gaal dhe Salvor hartojnë një plan arratisjeje.

Foundation: 2×1 me Titra Shqip
Foundation: 2×1 me Titra Shqip
Foundation: 2×1 me Titra Shqip
Foundation: 2×1 me Titra Shqip
Foundation: 2×1 me Titra Shqip
Foundation: 2×1 me Titra Shqip
Foundation: 2×1 me Titra Shqip
Foundation: 2×1 me Titra Shqip
Foundation: 2×1 me Titra Shqip
Jul. 14, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x