Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 200 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com

Griselda (2024) me Titra Shqip: 1x6

Adios, Miami (Fundi Sezonit 1)

Duke ndjerë presion nga të gjitha anët, Griselda largohet nga Miami. Por me mundësitë e saj në pakësim dhe armiqtë që po afrohen, a mund ta kalojë ajo fatin?

Griselda: 1×6 me Titra Shqip
Jan. 25, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x