Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 497 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com

Halo (2022) me Titra Shqip: 1x1

Contact

Në vitin 2552, njerëzit në planetin Madrigal kanë luftuar për pavarësi nga Toka, por një takim fatal me Besëlidhjen e Alieneve i ndërlikon gjërat. Master Shefi John 117 dhe super-ushtaret e tij “Spartanët” i bashkohen luftës. Pas betejës, Master Chief shkon në planetin e tij të lindjes, Reach, me një të mbijetuar të Madrigalit dhe një objekt misterioz që ai zbuloi në planet. Por një urdhër i diskutueshëm e bën Xhonin të vërë në dyshim misionin e tij dhe veten e tij.

Halo: 1×1 me Titra Shqip
Halo: 1×1 me Titra Shqip
Halo: 1×1 me Titra Shqip
Halo: 1×1 me Titra Shqip
Mar. 24, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x