Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 133 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com

Halo (2022) me Titra Shqip: 1x8

Allegiance

John dhe Makee pajtohen me vizionin e tyre të përbashkët. Halsey ka një shans të fundit për të shpëtuar misionin e saj dhe veten. Ndërsa gjërat vijnë në krye, të gjithë duhet të zgjedhin një anë.

Halo: 1×8 me Titra Shqip
Halo: 1×8 me Titra Shqip
Halo: 1×8 me Titra Shqip
May. 12, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x