Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 194 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com

Halo (2022) me Titra Shqip: 1x9

Transcendence (Fundi Sezonit 1)

I lenduar, i rrahur dhe i tradhtuar, Xhoni udhëheq spartanët në një mision vetëvrasës për të gjetur Halo dhe për të shpëtuar njerëzimin. Por me çfarë çmimi?

Halo: 1×9 me Titra Shqip
Halo: 1×9 me Titra Shqip
May. 19, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x