Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com

Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip: 1x6

PART VI

Pason kaos pasi shpërthen një përleshje zjarri në Checotah. Bass dhe Jennie kanë një ribashkim të dhimbshëm. Bass ka një realizim shqetësues pasi miti i Mister Sundown vazhdon.

Lawmen: Bass Reeves: 1×6 me Titra Shqip
Dec. 03, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x