Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Long Way Home (2019) me Titra Shqip: 1x6

6 Episode

Jeta e Mashës në azil ndjek një rregull të rreptë. Në vend të gruas së tij të dashur, Oleh tani sheh një grua të çuditshme dhe humbet të gjitha shpresat tek ajo. Masha e kupton që familja e saj është mësuar të jetojë pa të.
Dec. 16, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x