Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Long Way Home (2019) me Titra Shqip: 1x8

8 Episode (FUND)

Nëna e Mashës, burri i saj, fëmijët dhe motra e saj, e zëvendësuan dhe e përjashtuan atë nga familja e saj. Masha dëshiron të kthehet, por së pari, ajo duhet të zbulojë se çfarë ka ndodhur në të vërtetë me jetën e saj.
Dec. 30, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x