Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 390 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

Love Alarm 2019: 1x2

There’s Nothing Anyone Can Do When You Like Someone

Sun-oh dëshiron të dijë nëse Hye-yeong ka ndjenja për Jojo dhe i tregon se çfarë bëri. Jang Il-sik debaton me Sun-oh dhe Hye-yeong.

Love Alarm: 1×2 me Titra Shqip
Aug. 22, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x