Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

My Father’s Murderers (2016) me Titra Shqip: 1x8

Episode 8

Aleksandri arrests and tortures him so he can take care of himself. Jelena dhe Sava manipulated provat per të liruar Aleksandrin.
My Father’s Murderers: 1×8 me Titra Shqip
Dec. 18, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x