Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Pray, Obey, Kill (2021) me Titra Shqip: 1x4

Hand of God

Pasi gjyqi përfundon dhe vendimi merret, gazetarët bëjnë një zbulim të papritur që i bën ata të vënë në dyshim rezultatin.

Pray, Obey, Kill: 1×4 me Titra Shqip
Apr. 04, 2021
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x