Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com

Shadow and Bone (2021) me Titra Shqip: 2x8

No Funerals (Fundi Sezonit 2)

E detyruar në një situatë të pamundur gjatë luftës së saj me Kirigan, Alina merr një vendim fatal që ndryshon marrëdhënien e saj me magjinë – dhe Malin.

Shadow and Bone: 2×8 me Titra Shqip
Shadow and Bone: 2×8 me Titra Shqip
Mar. 16, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x