Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip: 1x1

Al-Fatiha

Darwyn Al-Hakim është një ish i denuar mysliman, i cili sapo është liruar nga burgu dhe gjen rrugën e tij tek një ekstremist islamik i quajtur Farik, i cili e rekruton atë për t’u bashkuar me një qelizë të fjetur terroriste që planifikon një sulm në Los Anxhelos.

Sleeper Cell: 1×1 me Titra Shqip
Dec. 04, 2005
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x