Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Server 1do0od.com

The Magicians (2015) me Titra Shqip: 1x10

Homecoming

Penny udhëton në botën e Holandës dhe Quentin dhe Alice punojnë së bashku për ta shpëtuar atë. Julia bashkohet me një grup eklektik magjistarësh.

The Magicians: 1×10 me Titra Shqip
Mar. 21, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x