Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 60 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

The Magicians (2015) me Titra Shqip: 1x11

Remedial Battle Magic

Quentin dhe të tjerët mësojnë magjinë e betejës dhe përgatiten për një përballje në Fillory. Julia dhe Kady marrin një mision me Tregtarët e Lirë.

The Magicians: 1×11 me Titra Shqip
Mar. 28, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x