Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Server 1do0od.com

The Magicians (2015) me Titra Shqip: 1x7

The Mayakovsky Circumstance

Një profesor pa kompromis i shtyn kufijtë si në magji, ashtu edhe në jetën personale të studentëve të vitit të parë. Ndërkohë, Julia duhet të vendosë nëse është gati të pranojë ndihmë dhe çfarë do të thotë kjo për të ardhmen e saj si magjistare.

The Magicians: 1×7 me Titra Shqip
The Magicians: 1×7 me Titra Shqip
The Magicians: 1×7 me Titra Shqip
The Magicians: 1×7 me Titra Shqip
The Magicians: 1×7 me Titra Shqip
The Magicians: 1×7 me Titra Shqip
The Magicians: 1×7 me Titra Shqip
The Magicians: 1×7 me Titra Shqip
The Magicians: 1×7 me Titra Shqip
The Magicians: 1×7 me Titra Shqip
Feb. 29, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x