Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1do0od.com

The Magicians (2015) me Titra Shqip: 2x10

The Girl Who Told Time

Quentin ndihmon Julian me kërkimin e saj; Elioti përpiqet të fitojë mbi njerëzit e tij ndërsa Margo përpiqet të mbajë një sekret shkatërrues; Penny dhe Kady kapen mes dy fraksioneve magjike.

The Magicians: 2×10 me Titra Shqip
The Magicians: 2×10 me Titra Shqip
The Magicians: 2×10 me Titra Shqip
The Magicians: 2×10 me Titra Shqip
The Magicians: 2×10 me Titra Shqip
The Magicians: 2×10 me Titra Shqip
The Magicians: 2×10 me Titra Shqip
The Magicians: 2×10 me Titra Shqip
The Magicians: 2×10 me Titra Shqip
The Magicians: 2×10 me Titra Shqip
Mar. 29, 2017
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x