Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Server 1do0od.com

The Magicians (2015) me Titra Shqip: 2x13

We Have Brought You Little Cakes (Fundi Sezonit 2)

Quentin, Eliot, Julia dhe Margo hartojnë një plan të rrezikshëm për të mbrojtur Fillory; Penny vë në dyshim fatin dhe Kady bën një marrëveshje për ta ndihmuar atë.

The Magicians: 2×13 me Titra Shqip
The Magicians: 2×13 me Titra Shqip
The Magicians: 2×13 me Titra Shqip
The Magicians: 2×13 me Titra Shqip
The Magicians: 2×13 me Titra Shqip
The Magicians: 2×13 me Titra Shqip
The Magicians: 2×13 me Titra Shqip
The Magicians: 2×13 me Titra Shqip
The Magicians: 2×13 me Titra Shqip
The Magicians: 2×13 me Titra Shqip
Apr. 19, 2017
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x