Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1do0od.com

The Magicians (2015) me Titra Shqip: 2x6

The Cock Barrens

Quentin përpiqet të thërrasë shpirtin e Alice-s, ndërsa Julia dhe Kady i ndjekin, i çon ata për t’i çliruar ata nga Reynard dhe fëmijën e tij të palindur. Në Fillory, Eliot dhe Margo zbulojnë se ata kanë armiq nga jashtë mbretërisë së tyre, si dhe brenda.

The Magicians: 2×6 me Titra Shqip
Mar. 01, 2017
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x