Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1do0od.com

The Magicians (2015) me Titra Shqip: 3x1

The Tales of the Seven Keys

Quentin dhe Julia përpiqen të rikthejnë magjinë. Julia eksploron dhuratën e saj të vogël, por domethënëse. Elioti dhe Margo dredhojnë nën pushtimin e zanave. Kady kërkon një mënyrë për të shëruar Penny.

The Magicians: 3×1 me Titra Shqip
The Magicians: 3×1 me Titra Shqip
The Magicians: 3×1 me Titra Shqip
The Magicians: 3×1 me Titra Shqip
The Magicians: 3×1 me Titra Shqip
The Magicians: 3×1 me Titra Shqip
The Magicians: 3×1 me Titra Shqip
The Magicians: 3×1 me Titra Shqip
The Magicians: 3×1 me Titra Shqip
The Magicians: 3×1 me Titra Shqip
Jan. 10, 2018
Shpërndarë0
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x