Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 96 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

The Pacific (2010) me Titra Shqip: 1x2

Basilone

Basilone dhe Marinsat e 7-të mbërrijnë në Guadalcanal për të përforcuar Leckie dhe pjesën tjetër të Divizionit të Parë Detar ndërsa ata vazhdojnë të mbrojnë pistën kryesore ajrore. Basilone luan një rol kryesor në zmbrapsjen e një sulmi japonez natën, por pëson një humbje personale të frikshme. Pas katër muajve të veprimit të vazhdueshëm, anëtarët e rraskapitur dhe të mbytur nga sëmundjet e Divizionit të Parë Detar janë evakuuar jashtë ishullit.

The Pacific: 1×2
The Pacific: 1×2
Mar. 21, 2010
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x