Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

The Pacific (2010) me Titra Shqip: 1x9

Okinawa

Sledge dhe Batalioni i Parë Detar kanë qenë në luftime për më shumë se një muaj në Okinawa kur ata janë urdhëruar të bashkohen me një kompani tjetër për të marrë një pozicion shumë të mbrojtur në ishull.

The Pacific: 1×9
The Pacific: 1×9
The Pacific: 1×9
The Pacific: 1×9
May. 09, 2010
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x