Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

The Rising (2022) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Dyshimet rriten në lidhje me ish të dashurin e Neve, Joseph dhe rolin që ai mund të ketë pasur në vdekjen e saj.

The Rising: 1×3 me Titra Shqip
May. 06, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x