Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

The Rising (2022) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

E tmerruar dhe e sigurt se e di kush është vrasësi i saj, Neve kërkon ndihmë nga Alex, nëna dhe babai i të cilit kanë filluar të tregojnë shqetësim.

The Rising: 1×5 me Titra Shqip
May. 20, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x