Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com

True Detective (2014) me Titra Shqip: 4x4

Night Country: Part 4

Kur problemet e shëndetit mendor të Julias rishfaqen, Navarro e sjell atë në një institucion lokal, duke i premtuar se këtë herë do të jetë më mirë. Më vonë, Danvers dhe Navarro konfirmojnë vendndodhjen e vrasjes së Annie – dhe Danvers vendos një dënim të ashpër ndaj Leas pas aktit të saj të protestës.

True Detective: 4×4 me Titra Shqip
True Detective: 4×4 me Titra Shqip
True Detective: 4×4 me Titra Shqip
True Detective: 4×4 me Titra Shqip
True Detective: 4×4 me Titra Shqip
True Detective: 4×4 me Titra Shqip
True Detective: 4×4 me Titra Shqip
True Detective: 4×4 me Titra Shqip
True Detective: 4×4 me Titra Shqip
True Detective: 4×4 me Titra Shqip
Feb. 04, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x