Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1doods.pro

Twin Peaks (1990) me Titra Shqip: 2x6

Demons

Cooper dhe Truman kalojnë në Kanada për të shpëtuar Audrey, por jo gjithçka shkon sipas planit.

Twin Peaks: 2×6 me Titra Shqip
Twin Peaks: 2×6 me Titra Shqip
Twin Peaks: 2×6 me Titra Shqip
Twin Peaks: 2×6 me Titra Shqip
Twin Peaks: 2×6 me Titra Shqip
Twin Peaks: 2×6 me Titra Shqip
Nov. 03, 1990
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x