Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 251 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

Under the Dome (2013) me Titra Shqip: 1x10

Let the Games Begin

Julia zbulon të vërtetën rreth zhdukjes së burrit të saj dhe zbulon disa nga sekretet më të errëta të Chester’s Mill. Ndërkohë, Maxine i tregon Barbit se si ajo planifikon të marrë kontrollin e qytetit.

Under the Dome: 1×10 me Titra Shqip
Under the Dome: 1×10 me Titra Shqip
Aug. 26, 2013
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x