Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 156 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

Under the Dome (2013) me Titra Shqip: 1x12

Exigent Circumstances

Ndërsa kërkimi për Barbie vazhdon, Big Jim i nervozon banorët e Chester’s Mill dhe qyteti kërkon drejtësi për të gjitha krimet e supozuara të Barbie. Ndërkohë, Joe dhe Norrie duhet të gjejnë një vend të ri të fshehtë për kupolën e vogël.

Under the Dome: 1×12 me Titra Shqip
Under the Dome: 1×12 me Titra Shqip
Sep. 09, 2013
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x