Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 124 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

Under the Dome (2013) me Titra Shqip: 2x11

Black Ice

Rebeka dhe Sam përpiqen të shpëtojnë banorët e Chester’s Mill ndërsa temperaturat bien; Barbie e vë jetën e tij në rrezik për të ndihmuar Julian pas një aksidenti të tmerrshëm.

Under the Dome: 2×11 me Titra Shqip
Under the Dome: 2×11 me Titra Shqip
Under the Dome: 2×11 me Titra Shqip
Under the Dome: 2×11 me Titra Shqip
Under the Dome: 2×11 me Titra Shqip
Under the Dome: 2×11 me Titra Shqip
Under the Dome: 2×11 me Titra Shqip
Under the Dome: 2×11 me Titra Shqip
Under the Dome: 2×11 me Titra Shqip
Under the Dome: 2×11 me Titra Shqip
Sep. 08, 2014
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x