Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

Under the Dome (2013) me Titra Shqip: 3x10

Legacy

Rezistenca, qytetarët që nuk janë nën kontrollin e Kristinës, bashkojnë forcat me një aleat të papritur: Hektor Martinin, kreun e poshtër të Aktaionit. Pavarësisht se Hektori zbuloi më shumë për origjinën e Dome dhe ndihmoi për ta goditur atë, Big Jim dhe Julia ende shqetësohen se ai do t’i tradhtojë. Ndërkohë, Hunter merr skedarë të koduar që japin njohuri shqetësuese për efektin përfundimtar që Dome do të ketë tek banorët e qytetit të infektuar.

Under the Dome: 3×10 me Titra Shqip
Under the Dome: 3×10 me Titra Shqip
Aug. 20, 2015
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x