Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 103 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

Under the Dome (2013) me Titra Shqip: 3x3

Redux

Banorët e Chester’s Mill përpiqen të vazhdojnë jetën e tyre pas përvojës së tyre misterioze në tunelet nën qytet. Ndërkohë, Big Jim dyshon se banorët e rinj Christine dhe Eva po mbajnë sekrete në lidhje me Kupolën.

Under the Dome: 3×3 me Titra Shqip
Under the Dome: 3×3 me Titra Shqip
Under the Dome: 3×3 me Titra Shqip
Under the Dome: 3×3 me Titra Shqip
Jul. 02, 2015
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x