Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

Under the Dome (2013) me Titra Shqip: 3x7

Ejecta

Ndërsa bota jashtë Dome tronditet nga një shi katastrofik meteorësh, aleanca të papritura formohen brenda pengesës. Eva përpiqet të indoktrinojë Barbie më thellë në The Kinship dhe Big Jim dhe Julia kthehen me njëri-tjetrin ndërsa janë të izoluar në Bird Island jashtë qytetit. Gjithashtu, Xho detyrohet të pranojë ndihmën e Semit, njeriu që vrau motrën e tij.

Under the Dome: 3×7 me Titra Shqip
Under the Dome: 3×7 me Titra Shqip
Under the Dome: 3×7 me Titra Shqip
Under the Dome: 3×7 me Titra Shqip
Jul. 30, 2015
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x