Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com

Unwanted (2023) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Arrigo lufton me zgjedhjen e vështirë morale pasi i është thënë të zbarkojë emigrantët. Organizohet një takim mes emigrantëve dhe pasagjerëve.

Unwanted: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 03, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x