Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 543 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
2018 (2023) me Titra Shqip

2018 (2023) me Titra Shqip

Të gjithë janë HeronjMay. 05, 2023India150 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një film fatkeqësie i vendosur gjatë Përmbytjeve të Keralas 2018, ku njerëzit nga të gjitha sferat e jetës u përballën me pasoja katastrofike dhe bënë përpjekje kolektive për t’i mbijetuar fatkeqësisë.

2018 (2023) me Titra Shqip
2018 (2023) me Titra Shqip
2018 (2023) me Titra Shqip
2018 (2023) me Titra Shqip
2018 (2023) me Titra Shqip
2018 (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal 2018
Vlerësimi IMDb 8.5 6,493 vota
Vlerësimi TMDb 8.154 13 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Babe (1995) me Titra Shqip
Savage Salvation (2022) me Titra Shqip
The Righteous (2021) me Titra Shqip
Resident Evil: The Final Chapter (2016) me Titra Shqip
Night Drive (2022) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
Ghajini (2008) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Tokyo Decadence (1992) me Titra Shqip
Bad Boys II (2003) me Titra Shqip
American Ninja 4: The Annihilation 1990 me Titra Shqip
A Man of Action (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x