Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4409 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
300 (2006) me Titra Shqip

300 (2006) me Titra Shqip

Spartanë, përgatituni për lavdi!Dec. 09, 2006United States117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

480 pes: me treqind spartanët e tij trima, mbreti Leonidas lufton për vdekje në betejën e Termopileve kundër Kserksit dhe ushtrisë së gjerë persiane. Sakrifica e atij grushti heronjsh i shtyn të gjithë grekët të bashkohen kundër armikut të përbashkët për të mbrojtur demokracinë …

300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal 300
Vlerësimi IMDb 7.6 746,195 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 10,743 vota

Regjizori

Zack Snyder
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
Wanted (2008) me Titra Shqip
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Wolf Totem (2015) me Titra Shqip
Avarice (2022) me Titra Shqip
The Woman King (2022) me Titra Shqip
Children of Men (2006) me Titra Shqip
Bad Boys (1995) me Titra Shqip
9 Bullets (2022) me Titra Shqip
Archenemy 2020
Allegiant (2016) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x