Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 211415 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3embedv.net
  • Server 4obeywish.com
5 Herë Jo (2023) Film Shqiptar

5 Herë Jo (2023) Film Shqiptar

Dec. 13, 2023Albania98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 10
8.8 41 vota

Përshkrimi i Filmit

Në televizionin më të madh në vend, Jora është në konkurrencë me Klarën, një tjetër producente televizive dhe të dyja janë të gatshme të bëjnë gjithçka për të fituar projektin, qoftë edhe me një goditje nën brez.

5 Herë Jo (2023) Film Shqiptar
Titulli origjinal 5 Herë Jo
Shpërndarë244

Tituj të Ngjashëm

Tangerine (2015) me Titra Shqip
Snack Bar Budapest (1988) me Titra Shqip
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
God Bless America (2011) me Titra Shqip
The Great Gilly Hopkins (2015) me Titra Shqip
The Guard (2011) me Titra Shqip
The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) me Titra Shqip
Brazdat aka Furrows (1973) Film Shqiptar
Endless Love (2014) me Titra Shqip
The Count (1916) me Titra Shqip
4.1 15 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x