Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 198 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
A Creature Was Stirring (2023) me Titra Shqip

A Creature Was Stirring (2023) me Titra Shqip

...dhe nuk ishte miu!Dec. 08, 2023USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një infermiere që kujdeset për vuajtjen misterioze të vajzës së saj përpiqet të fshehë sekretet e saj kur të huajt e paftuar strehohen në shtëpinë e saj gjatë një stuhie vdekjeprurëse.

A Creature Was Stirring (2023) me Titra Shqip
A Creature Was Stirring (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Creature Was Stirring
Vlerësimi IMDb 4.7 595 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 43 vota

Regjizori

Damien LeVeck
Regjizori

Aktorët

George Schichtle isCreature Perfomer
Creature Perfomer
Brisbyn Hood isYoung Charm
Young Charm
Nicole Holmes isSleazy Dealer
Sleazy Dealer
Tara Karsian isThe Stranger's Voice
The Stranger's Voice
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shadow in the Cloud 2020
Wolf (2018) me Titra Shqip
Final Destination 3 (2006) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Sound of Violence (2021)
The Hole in the Ground (2019) me Titra Shqip
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Fallen (1998) me Titra Shqip
Hollow Man II (2006) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
The Spiral (1998) me Titra Shqip
Faking a Murderer (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x