Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5211 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vidmoly.to
  • Server 2voe.sx
  • Server 3dood.la
  • Server 4flaswish.com
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip

A Serbian Film (2010) me Titra Shqip

Jo të gjithë filmat kanë një fund të lumturJun. 16, 2010Serbia104 Min.NC-17
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Milos është një ish-yll porn që po shijon pensionin me gruan e tij Marjia dhe djalin e tyre të vogël. Burri afrohet nga një ish-kolege, Lejla, e cila i bën atij një ofertë të pamundur për të refuzuar: një video e fundit, e paguar mirë, për t’u xhiruar ditë për ditë pa një skenar ose informacion të mëtejshëm. Milos, në gjendje të vështirë financiare, pranon të punojë me drejtorin misterioz Vukmir. Që nga dita e parë e xhirimit, aktori e kupton se nuk është në xhirimet e një filmi pornografik normal.

A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Srpski film
Vlerësimi IMDb 5 59,418 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 1,287 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Sex Cowboys (2016) me Titra Shqip
Friday the 13th (1980) me Titra Shqip
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip
Lifeforce (1985) me Titra Shqip
The Woman in Black (2012) me Titra Shqip
The Queen of Hollywood Blvd (2018) me Titra Shqip
Breaking (2022) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
The Queen of Black Magic (2019) me Titra Shqip
Messengers 2: The Scarecrow (2009) me Titra Shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x