Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
A War (2015) me Titra Shqip

A War (2015) me Titra Shqip

Detyra shkon përtej fushëbetejës.Sep. 10, 2015Denmark115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Komandanti i kompanisë Claus Michael Pedersen dhe njerëzit e tij janë të stacionuar në Helmand, Afganistan. Ndërkohë në Danimarkë, me një bashkëshort në luftë dhe me tre fëmijë që u mungon babai, jeta e përditshme është një luftë për gruan e Klausit, Maria. Gjatë një misioni rutinë, ushtarët janë kapur në zjarr të ashpër të talebanëve. Për të shpëtuar njerëzit e tij, Claus merr një vendim që përfundimisht e sheh atë të kthehet në Danimarkë i akuzuar për një krim lufte.

A War (2015) me Titra Shqip
A War (2015) me Titra Shqip
A War (2015) me Titra Shqip
A War (2015) me Titra Shqip
A War (2015) me Titra Shqip
A War (2015) me Titra Shqip
A War (2015) me Titra Shqip
A War (2015) me Titra Shqip
A War (2015) me Titra Shqip
A War (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Krigen
Vlerësimi IMDb 7 11,052 vota
Vlerësimi TMDb 6.635 196 vota

Regjizori

Aktorët

Pilou Asbæk isClaus Michael Pedersen
Claus Michael Pedersen
Tuva Novotny isMaria Pedersen
Maria Pedersen
Søren Malling isMartin R. Olsen
Martin R. Olsen
Charlotte Munck isLisbeth Danning
Lisbeth Danning
Dar Salim isNajib Bisma
Najib Bisma
Dulfi Al-Jabouri isLutfi Hassan
Lutfi Hassan
Jakob Frølund isTerkel Sand
Terkel Sand
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Zana (2019) Film Shqiptar
Crónicas (2004) me Titra Shqip
Atlantis (2020) me Titra Shqip
Somebody I Used to Know (2023) me Titra Shqip
In Good Hands (2022) me Titra Shqip
East of the Mountains (2021) me Titra Shqip
Classmates Minus (2020) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Knock at the Cabin (2023) me Titra Shqip
It Feels So Good (2019) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x