Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 99 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Across the Tracks (1991) me Titra Shqip

Across the Tracks (1991) me Titra Shqip

Feb. 15, 1991USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Billy kthehet nga shkolla reformuese, ai duhet të ndjekë një shkollë të mesme tjetër në anën tjetër të qytetit. Ai përpiqet të fillojë me një listë të pastër, por rivali i tij i vjetër nuk ia bën të lehtë dhe shoku i tij Louie përpiqet ta bëjë atë të humbasë përsëri. Vëllai i tij Joe, krejt e kundërta e Billy-t, është një vrapues i mirë dhe i vendosur për të fituar një bursë për pista. Ai i sugjeron Billit të bashkohet me ekipin e pista të shkollës së tij, i cili vë dy vëllezërit kundër njëri-tjetrit.

Across the Tracks (1991) me Titra Shqip
Across the Tracks (1991) me Titra Shqip
Across the Tracks (1991) me Titra Shqip
Titulli origjinal Across the Tracks
Vlerësimi IMDb 5.7 2,653 vota
Vlerësimi TMDb 5.663 40 vota

Regjizori

Sandy Tung
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Palmer (2021) me Titra Shqip
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory Doll (2019) me Titra Shqip
Operation Seawolf (2022) me Titra Shqip
Poser (2021) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
Women Talking (2022) me Titra Shqip
Paper Spiders (2021)
Enemy of the State (1998) me Titra Shqip
Mystic River (2003) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip
Broken Silence (2001) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x