Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
After Hours (1985) me Titra Shqip

After Hours (1985) me Titra Shqip

Kur është pas mesnate në qytetin e Nju Jorkut, nuk keni pse të kërkoni dashuri, të qeshura dhe telashe. Të gjithë do të të gjejnë!Aug. 16, 1985USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një përpunues i zakonshëm fjalësh ka natën më të keqe të jetës së tij pasi pranon të vizitojë një vajzë në Soho, të cilën e takoi atë mbrëmje në një kafene.

After Hours (1985) me Titra Shqip
After Hours (1985) me Titra Shqip
After Hours (1985) me Titra Shqip
After Hours (1985) me Titra Shqip
After Hours (1985) me Titra Shqip
After Hours (1985) me Titra Shqip
After Hours (1985) me Titra Shqip
After Hours (1985) me Titra Shqip
After Hours (1985) me Titra Shqip
After Hours (1985) me Titra Shqip
Titulli origjinal After Hours
Vlerësimi IMDb 7.6 78,045 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 1,298 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Burying the Ex (2014) me Titra Shqip
The Birdcatcher (2019) me Titra Shqip
Studio 666 (2022) me Titra Shqip
Faith Like Potatoes (2006) me Titra Shqip
Bruce Almighty (2003) me Titra Shqip
Home Alone (1990) me Titra Shqip
The Hanging Sun (2022) me Titra Shqip
Survivor (2015) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Boon (2022) me Titra Shqip
Intrusion (2021) me Titra Shqip
The Nun II (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x