Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 564 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Air Force One Down (2024) me Titra Shqip

Air Force One Down (2024) me Titra Shqip

Feb. 09, 2024USA84 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në detyrën e saj të parë në bordin e Air Force One, një agjente e Shërbimit Sekret rishtar përballet me provën përfundimtare kur terroristët rrëmbejnë avionin, me qëllim të prishjes së një marrëveshjeje të rëndësishme energjetike. Me jetën e Presidentes në linjë dhe një krizë globale në rrezik, guximi dhe aftësitë e saj janë shtyrë në kufi në një betejë të pamëshirshme që mund të ndryshojë rrjedhën e historisë.

Air Force One Down (2024) me Titra Shqip
Air Force One Down (2024) me Titra Shqip
Air Force One Down (2024) me Titra Shqip
Air Force One Down (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Air Force One Down
Vlerësimi IMDb 4.4 920 vota
Vlerësimi TMDb 6.205 22 vota

Regjizori

James Bamford
Regjizori

Aktorët

Katherine McNamara isAgent Allison Miles
Agent Allison Miles
Ian Bohen isPresident Edwards
President Edwards
Dascha Polanco isVice President Hansen
Vice President Hansen
Rade Šerbedžija isGeneral Rodinov
General Rodinov
Paul S. Tracey isMark Miller
Mark Miller
Trevor Van Uden isAgent Jim Richards
Agent Jim Richards
J.R. Esposito isSenior Staffer
Senior Staffer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jason Bourne (2016) me Titra Shqip
Girl at the Window (2022) me Titra Shqip
Bad Samaritan (2018) me Titra Shqip
Legend (2015) me Titra Shqip
Haseen Dillruba (2021) me Titra Shqip
Eragon (2006) me Titra Shqip
Spooks: The Greater Good (2015) me Titra Shqip
Death Toll (2008) me Titra Shqip
The Stronghold (2021) me Titra Shqip
30 Days of Night: Dark Days (2010) me Titra Shqip
The Trip (2021) me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000 me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x